VALİ ERSİN YAZICI’YA DUYGUSAL UĞURLAMA

22 Haziran 2020

Valiler Kararnamesi ile Antalya’ya atanan Vali Ersin Yazıcı düzenlenen törenle yeni görev yerine uğurlandı. Hafta içinde görevini Vali Hasan Şıldak’a devreden Vali Ersin Yazıcı Balıkesir’de geçirdiği 4 yılın sonunda çalışma arkadaşlarından helallik istedi.

Antalya Valiliği’ne atanan Vali Ersin Yazıcı için Balıkesir Valiliği’nde uğurlama töreni gerçekleştirildi. Vali Hasan Şıldak ve protokol üyeleri tarafından yeni görev yeri Antalya’ya uğurlanan Ersin Yazıcı tüm çalışma arkadaşlarıyla Balıkesirlilerden helallik istedi. Vali Ersin Yazıcı’nın eşi Hanife Yazıcı uğurlama töreninde gözyaşlarına hakim olamadı.

Balıkesir Valiliği bahçesinde düzenlenen uğurlama töreninde Vali Ersin Yazıcı’yı, yeni Vali Hasan Şıldak, Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir Milletvekilleri Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey ve Pakize Mutlu Aydemir’in yanı sıra ilçe kaymakamları, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile Balıkesirliler uğurladı.

VALİ ERSİN YAZICI: “BALIKESİRLİLERDEN HAKLARINI HELAL ETMELERİNİ İSTİYORUM”

Uğurlama töreninde duygu dolu anlar yaşadığını belirten Vali Ersin Yazıcı, “Balıkesir’den mutlu ayrılıyorum. İnşallah Balıkesirliler hakkını bana helal eder, benden yana hakkım varsa helal olsun. Güzel bir dört yıl oldu. Tüm beraber çalıştığım; başta siyasiler olmak üzere tüm kurum ve kuruluş amirlerine, sivil toplum kuruluşlarının yönetimine, üyelerine, herkese çok teşekkür ediyorum. Benim açımdan güzel bir ayrılık. İnsan olarak çok mutlu ayrılıyorum, memnun ayrılıyorum. Balıkesir güzel bir şehir, güzel insanların bulunduğu bir şehir. İnşallah Balıkesir’in önü her daim açık. Bizde küçük de olsa bir katkı sunmaya çalıştık dört yıl boyunca. Balıkesir Valiliğini güzel bir arkadaşımıza devrediyoruz. Balıkesir’in daha ileriye gideceğine inanıyorum. Balıkesir potansiyeli olan bir şehir. İnşallah ileriki başarılarında da biz de çağırılırsak, davet edilirsek zaman zaman gelmeye arzu ederiz. Allahaısmarladık, bütün Balıkesirliler’in bahtı da gönlü de açık olsun. Allah öncelikle sağlık ve istedikleri şekilde güzel bir yaşam versin onlara” diye konuştu.

VALİ HASAN ŞILDAK: “ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN”

Meslektaşını Antalya’daki görev yerine uğurlayan Balıkesir Valisi Hasan Şıldak da uğurlama töreninde şunları söyledi:

“Değerli bir yöneticimizden Valilik görevini devralmaktan büyük onur duyuyorum. Allah yolunuzu açık etsin. Nice çok daha başarılı görevler diliyorum.”

                                        

  • facebook hesabınızla yorumlayın:
    Share on Myspace

Konuk Olarak Yorum Yapın

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

logo
Sözcü Gazete ve Matbaacılık Turizm İnşaat Mimarlık Tic. Ltd. Şti.
Fevzi Paşa Mahallesi Çarşı Sokak No:21 Saatli Camii Aralığı Ayvalık/Balıkesir
(0 266) 313 00 65/66
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İmtiyaz Sahibi :  Selahattin Yay
Kurucusu :  Levent Engin Pamirol
Sor. Yazı İşl. Md. :  Serdar Göktekin
Sayfa Editörü :  Cengiz Tosunyılmaz
Bilgi İşlem :  Gülçin Sarıkaya
Baskı Sorumlusu :  Levent Şenol
Hukuk Danışmanı :  Mustafa Sakızlı
Haber Merkezi    Serdar Göktekin
 Kemal Kasap
 Cengiz Tosunyılmaz
:
 
Spor Müdürü :  Cemal Erhanoğlu
Reklam Müdürü :  Raşit Özgül
Katkı Yapanlar : Bülent Bilici Hüsnü Evren
  Kazım Yorulmaz Zeliha Kafa
Temsilciler
Altınoluk Hasan Şen 0536 636 38 79
Altınova Yusuf Bilici 0543 343 18 59
Ayvalık Cemal Erhanoğlu 0542 582 11 80
Balıkesir Taylan Toprak 0554 479 32 25
Burhaniye Şenol Torlak 0554 594 67 15
Edremit Tuncay Ayklan 0535 514 74 25
Gömeç Yusuf Duran  
Küçükköy Bahtiyar Yıldırım 0535 518 11 24